חדרים באשקלון לנופש

חדרים לפי שעה באשקלון לנופש משפחתית לקראת החופש המתקרב החופש הגדול הולך ומתקרב בצעדי אסטרונומי והוא ממש כמעט מתדפק כבר על דלתנו. זה בדיוק התקופה בו הורים רבים שוברים את הראש לגבי פתרונות וסידורים לילדים. יש את אלה שרושמים לקיטנות, יש כאלה שתכננו מבעוד מועד טיסה לחו"ל שתעביר חלק מסויים מן החופש.

 

יש את אלה שמסתפקים בחופשה בארץ. חופשה בארץ ישראל יכולה להיות בצפון, באילת או בדיוק באמצע הדרך- באזור שאינו מרוחק יחסית מתל אביב אך מספיק רחוק בשביל להרגיש רחוקים מהבית. זהו אזור אשקלון. ישנו מבחר של צימרים באשקלון וסביבתה. ישנם חדרי נופש המתאימים יותר למשפחות וישנם כאלה המתאימים לזוגות. יש לשים לב לכך.

 

מה צריך להכיל חדר אירוח משפחתי? צימרים המיועדים למשפחות חייבים לשים דגשים אחרים מאשר חדרים לזוגות. במלונות למשפחות חשוב קודם כל שיהיה בצימר די והותר נקודה לכולם. ישנם חדרי נופש באשקלון וסביבתה בהם ישנה קומת גלריה באופן מיוחד לילדים כך שישנה דיסקרטיות להורים. לרוב קומת הגלריה מצויידת במשחקים וספרים שישמשו תעסוקה לילדים שבדרך כלל, אין מה לעשות, מתעוררים לפני ההורים...

 

בנוסף למרחב בתוך החדר אירוח, צריך להיות מרחב גם מחוץ לצימר. חצר ענקית הכוללת גם מדשאה היא עדיפות גדול. הילדים גדולים פחות מתעניינים באלמנטים כמו מפל עדין היוצר פכפוך של מים, צמחים יחודיים או פסלים וחפצי אמנות בצימר. הם בעיקר מסוקרנים לפרוק אנרגיה. לכן דשא עליו אפשר לרוץ ולהשתולל הוא עדיפות. גם נדנדות בגינה או ערסלים יספקו לילדים הנאה גדולה. בריכה ודומין ספא אם אנו עושים חלוקה גסה, בריכת שחייה היא לילדים ומקום ספא הוא למבוגרים. עבור ילדים גדולים ובאופן מיוחד מאוד בתקופת הקיץ, בריכת שחייה היא מקור פעילות ואטרקציה נפלאה. כך הם יוכלו להעביר גם ממש כמעט יום שלם בצימר. עבור המבוגרים דומין ספא הוא נפלא.

 

בג'קוזי, בסאונה או בטיפולים יוכלו לקבל תקופה איכות מרגיע. כך, בזמן שהילדים בבריכה אחד ההורים יכול לעבור טיפול אותו הפעיל. במתחמי ספא ישנו מבחר רחב של טיפולים אותם ניתן להזמין כמו שיאצו, רפלקסולוגיה, טווינה ועיסויים שונים יחסית. חדר אירוח שמספק את שני הדברים הוא נפלא עבור משפחות. לצאת לא הרבה מהצימר צימרים באשקלון הם אמנם נפלאים וכבודם במקומם מונח, אך יש מה לראות גם מחוצה להם. להלן מספר דוגמאות לדברים שניתן לעשות מחוץ לצימר עם הילדים: אשקלונה: אשקלונה הוא פארק מים המכיל מבחר רחב של אטרקציות לילדים אך לא רק.

 

יש במקום מגלשות קמיקזה וסללום, בריכת שחיה מאוד גדולה, בריכת לגונה למשחקים, בועת סנפלינג- בועה ענקית דמויית בלון עליה מטפסים וגולשים ניידים ממנה, גלובוס הילד- גן שעשועים בלב בריכת שחייה, מגלשות זעירות ובריכה פרטית מקורה. גן לאומי אשקלון: גן לאומי מלא שבילים. יש בו מקומות רבים לפיקניק וגם עתיקות של אשקלון העתיקה פארק ניצנים מכיל הפארק המוטורי: חוף רחצה המשלב שטח עצום של חולות נפלאים, דיונות, חוף ים מקסים.

 

יש במקום גם פארק מוטורי לילדים בו יוכלו להנות מאקשן מכיל נסיעה ברכב בטרקטורונים. יד מרדכי: בקיבוץ יד מרדכי ישנו בית הדבש והדבורה בו יוכלו כולם ללמוד על תהליך הכנת הדבש. ניתן להנות בקיבוץ גם מפינת חי ופינת ליטוף. בסמוך לקיבוץ ישנו מפגש יד מרדכי בו ישנו מרכז קניות ונקודה לנוח ולשתות משהו.

 

חדרים באשקלון לנופש