חדרי אירוח לפי שעות באזור נתניה

מלונות לפי שעות מתאימים לכולם אבל מומלצים בעיקר לכל הזוגות שזקוקים למנוחה ולעוד כמה רגעי חיבה ונחת..החדרים רומנטיים מושקעים וכמובן מאובזרים בכל מה שדרוש לחופש כייף כך שממש לא תצטרכו לדאוג לכלום כי אנו כבר חשבנו על הכל בשבילכם!

 

לכם נישאר רק להתקשר להזמין לכם כמה שעות של התנתקות ושלווה.. העיר נתניה הינה אידאלית למי שמחפש לצאת לחופש באזור המרכז למשך כמה שעות.. לא תצטרכו לנסוע המון שעות לצפון או להגיע לדרום.. ביכולתכם להישאר בגבולות המרכז ועדיין לעשות חיים מנופש נעים וחלומי!!

 

תיהיה לכם האופציה לכיף מחדר עשיר, שמירה על דיסקרטיות, הנאות, נופים משגעים, חיי לילה סוערים וכל זה במחיר מינימלי!! בחדרים לפי שעות בנתניה תשלמו רק על השעות ששהיתם במתחם כך שממש לא תצטרכו בכלל להיפגש עם צוות הלובי, לתת כרטיס אשראי לביטחון או להזמין אזור הרבה תקופה מראש..

 חדרים לפי שעה תוך התאמה לרף איכות גבוה

ביכולתכם רגיל להרים את הטלפון, לבחור דומין חופשה שמוצא חן בעינכם ורגיל להגיע אלינו גם אם זה תוך התרעה קצרה..

 

אנו ממתינים רק לכם! החדרים לפי שעות בנתניה מאובזרים בכל טוב ומבטיחים שממש לא יחסר לכם שום דבר!! רגיל תבואו לעשות חיים, להירגע, להתפנק ואנו כבר נדאג שהחופשה שלכם תהייה לא פחות מחלומית!

חדרי אירוח לפי שעות באזור נתניה

חדר אירוח רחצה רומנטי הכוללים מקלחת, שירותים וגם כלי רחצה ומגבות לבנות, מיטה נוחה עם מזרן אורתופדי, מסך צפייה גדולים לצפייה בסרטים..

 

אפילו ישנה אפשרות לסרטי מבוגרים בלבד.. פינת ישיבה מול הנוף עם יציאה למרפסת אינטימית, אמבט זרמים מענג ביותרלהנאה מקסימלית לפינוק עם בן/ בת הזוג, פירות התקופה, שוקולדים ויין טוב. מה צריך יותר מזה?!?