חדרי נופש בנתניה

חדרי נופש בנתניה נופש בבירת השרון נתניה היא עיר מגוונת, עיר אשר משלבת בפנים חורש, תרבות ופנאי. נתניה היא עיר בה התיירות והחופשה תופסים אתר נרחב. ניכר כי העיר משקיעה רבות בתחומים אלה. נתניה נמצאת ממש על חוף הים ורצועת החוף שלה היא ארוכה, מעל 14 קילומטרים.

 

לאורך רצועת החוף ישנן טיילות ובהן נקודות תצפית לעבר הים, מסעדות ובתי קפה טורקי, דשא ומתקני שעשועים לילדים ועוד. כל אחד ימצא את הנאותיו בבילוי בעיר. בטיילת הראשית של העיר ישנן מעליות זכוכית עימן ניתן לרדת ממש עד לחוף הים, כך שגם בעלי מגבלות יכולים להנות מהעיר ויופיה, מחוף הים המקסים ולנשום אויר של ים צלול. כיוון שענף התיירות הוא אחד הענפים המרכזיים שמהם מתפרנסת העיר, מושם דגש רב על מלונות ועל חדרים בנתניה.

 

צימרים על חוף הים צימרים בנתניה מפוזרים בכל העיר אך בעיקר ישנו ריכוז גדול שלהם בחוף הים. בין מלונותיה הגדולים מאוד ניתן לאתר גם חדרי נופש בנתניה אשר נמצאים בחלקם במבנים כפריים בדומה לצימרים אשר נמצאים מחוץ לעיר וחלקם במבנים עירוניים כמו מגדלים. כך או כך, ישנם יתרונות רבים למיקומו של החדר אירוח על חוף הים. ארוחת בוקר במרפסת תוך כדי צפיה בים מאופק עד אין סוף מרגיעה את גוף ואת הנפש. לינה בצימר מאפשרת לתכנן את תקופה החופשה ממש על פי רצונכם.

 

ישנם חדרי נופש בהם הלינה כוללת גם ארוחת בוקר וישנם כאלה שיש להזמינה באופן מיוחד. במלונות הכוללים גם ספא ניתן להנות מג'קוזי, רעוש רטובה או יבשה וסוגים שונים יחסית של טיפולים. הטיפולים כוללים שיטות טיפול מן המזרח כמו שיאצו, רפלקסולוגיה, טווינה או עיסוי תאילנדי. ניתן להנות גם משיטות מיוחדות כמו טפול בעזרת אבנים חמות ועוד. בכל רגע ניתן לרדת לחוף הים לטיול של אחר הצהריים או לרחצה במים שהולכים ומתחממים. אזור חוף הים הוא שוקק חיים באופן מיוחד מאוד בנתניה ולכן לינה בקרבתו היא בעלת יתרונות בנופש בעיר.

 

אטרקציות בנתניה בחירתם של חדרים בנתניה כמקום הלינה לחופשתכם מאפשרת להנות מאטרקציות שונות בעיר וסביבתה. לחובבי הטבע שביניכם, באופן מיוחד מאוד אם תקופה החופשה הוא חודשים פברואר- מרץ ניתן להנות מפריחתו המקסימה של אירוס הארגמן בשמורת האירוסים הנמצאת בדרום ישראל העיר. בסמוך לשמורה נמצאת גם שלולית החורף. זהו אגם קטן ועונתי שנוצר בעקבות היקוות של גשמי החורף. יש בו ריכוז של עופות מים וצמחים רבה סביבו.

 

שם נמצא גם הפארק של נתניה ממנו אפשר להנות בכל ימות השנה. השוק של נתניה הוא נקודה בילוי עבור אלה שאוהבי לעשות קניות אך בארומה מיוחדת ואותנטית. קשה לחפש תחליף לצבעוניותו של השוק, לעושר שבו ולפסיפס האנושי שבו. אטרקציות סביב העיר לא רחוק מנתניה ניתן לנחות לתוך ג'ונגל הנמצא בפארק הסחלבים אוטופיה שבקיבוץ בחן. הפארק מורכב מחלק פנימי שהוא כעין חממה לסחלבים וצמחים הגדלים ביערות גשם.

 

מחוץ לחממה ישנם כמה גנים, בהם שיחים מפוסלים בשלל צורות, גן פרפרים ועוד. בקרבת נתניה נמצאים חמי געש בהם ניתן להנות מפינוק ברחצה בבריכות תרמו- מינרליות, קבלת עיסויים וטיפולי גוף מסוגים שונים יחסית. סמוך לגעש נמצא פארק המים הגדול של קיבוץ שפיים המכיל מגלשות מסוגים שונים יחסית, בריכת גלים ענקית ועוד.

לפרטים נוספים אודות צימר נתניה כנסו

חדרי נופש בנתניה